Приветствую Вас Гість | RSS

Інформаційний портал ініціативної групи "Креатив"
Головна Веселеньке - Сторінка 2 - ФорумРегистрацияВход
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Сторінка 2 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Модератор форуму: Lavatrice  
Форум » Нам є про що розказати » Байки з минулого » Веселеньке (Частіше за все, байки веселі. Бувають і інші.)
Веселеньке
MaxДата: Понеділок, 17.09.2007, 00:35 | Сообщение # 16
Группа: Видалені





Привет всем!Пишет вам Шевчук Максим Николаевич!Можно просто Максим Николаевич tongue .Я хочу поделиться такой интересной историей,которая произошла в Италии(2002). Дело было так cool
В один прекрасный день,после обеднего концерта,у НАТ Барвинок-был тихий час(если действительно его можно назвать тихим).Но,после команды отбой,Максиму Николаевичу, тобишь мне, уж сильно захотелось в туалет. Спросив разрешение у моего уважаемого Старшего(Димон Н.) я отправился в путь. moonw .В догонку мне долетели слова Димона: "Шева,тільки без приколів"!!! Пройдя несколько миль, я добрался до места, где человек проводит 1/10 своей жизни! Увидив перед собой 3 кабинки, я выбрал именно ту,которая была заперта. Но для винницких пацанов это не стало преградой. Я подумал,что любой дурак может зайти в открытую дверь, а в закрытую.......5 копейчетой монетой я взломал замок с кодом applause .Вы не поверите, но это была кабинка для инвалидов!!!!!Я сделал свое дело (зов природы никуда не денишься!), смело встал и потянул веревку lumped , которая торчала с потолка, и которая была предназначенна для экстреннего вызова, в случае падения инвалида, а не для смыва воды!!!!!!! И тут моментально, закричала серена, и начали мигать лампочки в коридорах. Не думая я помчал в комнату с веревкой в руках,но на пути,я услышал голоса отдыхающих водителей.Они говорили".........................................................................................................".По ихнему тону я понял, что они немного расстроились sob Но это еще не все! Бегунцом я летел по коридору, спотыкаясь, падая в надежде попасть в комнату, но на пути я увидел Димона,который явно не одобрял моего прикола! Встретив меня-Дима сказал,что я "приду...",после - плохо bash bash bash nono eye ,а еще после были подзатыльники,и другое.......На утро все споминали о моих подвигах cool . Вот такая для меня смешная история,а вы оценивайте сами!!! Специально для Вас - Макс(Шева). Увидимся hello rah snap
 
LavatriceДата: Понеділок, 17.09.2007, 02:02 | Сообщение # 17
КреатОр
Группа: Координатор
Сообщений: 159
Статус: Offline
"Ану давай, давай. А тепер вийди і подивись, що ти наробив."

Пішла тема. Пішов народ. Молодці. А про те, чи цікаві ваші байки - навіть не хвилюйтеся. Цей форум самий переглядаємий серед інших. Отже, цікавий.
Молодь, що не реєструється, найбільше переглядає ці сторінки. evil

Ну давайте я ще щось. lumped Японія 1998 рік.

Поїхали ми якось до самураїв танці наші танцювати. Чого-чого, а от історій та сувенірі звідти привезли - дай Боже. Було всяке. І Кабан на костилях, і Пашка Плахотник давав джосу в готелі на коридорі, і Тарік запонки шукав. Але сподіваюсь, хлопці розкажуть про це самі.
Їхали ми в славне місто Нагаока у провінції Ніігата. А по дорозі завезли в нас у літній табір. Все було, як в тумані. Ми нічого не розуміли. Нас зустріли маленькі япошки, хапали за руки вели кудись. Потім був вогонь дружби і малеча під музику накручувала круги навколо цього вогнища. Дорослі японці дивилися на це, як на супер шоу. А ми дивилися, куди нас поведуть спати в цьому лісі. Але довгоочікуваного "отбоя" не було. ПА та ОГ скомандували - гуляти. Діснейледн відпочиває порівняно із кімнатою жаху, що там була. Дивно, що ніхто з наших не надавав по лобі страховиськам ростом у головного героя "Володаря кілець". Там де потрібно було брати одну бамажку та міняти на олівці, наші брали жменею. Міняли по їхньому курсу. Особисто я привіз 6 олівців, але в цьому плані я пас задніх. Були рекордсмени, що могли олівцями забезпечити весь свій клас та ще пів школи. Олексій Кудлаєнко на костилях придивився собі симпатичну японку, але спілкувався із нею тільки за рахунок розмаху костилів у різні сторони.
Нарешті. Ідемо спати. В палатку. Там нас було п"ятеро. 3 японця, я та мій старий друг Сашко Музика. Ну, полягали. Закуталися у спальні мішки (була перша година ночі) і вже майже заснули. І тут почалося. Одного із японців, чи то закусали комарі, чи просто в нього яка хвороба. Він всю нічь шкрябався. Це страшенно виводило із себе, але до цього можна було звикнути. Тоді інший японець, який вирішив нас просто добити, почав кашляти. Тут Сашко не витримав і почав розповідати, що тому потрібно до мами...кібені мат.... лікуватися та взяти якісь таблетки. (3 години ночі) Але японці - люди недалекі і нашої мови не розуміють biggrin А ми, по їхньому якось не дуже. Так продовжувалося до 5:30. І ось тому, який всю нічь кашляв, захотілося до вітру і він на своє лихо вийшов із палатки. Сашко вскочив так, ніби він супермен і врятовує світ. І швиденько закупорив двері круглої палатки так, що знайти їх зможе лише справжній слідопит. Коли той с кашлем повернувся, то входу він не знайшов. І почав просити по їхньому, щоб ми відкрили. Але тут вже ми показали, що нажаль їхньої не розуміємо і взагалі, вже дві години, як спимо. Він був настирним, але згодом зник. Ми були раді і в 5:45 із спокійною душою заснули. А в 6:00 був підйом по лагерю. Ми з Сашком були дуже раді. Є навіть фотка, де розріз наших очей після тієї ночі мало відрізнявся від японських.
Хороші вони - японці, але тільки ті, що не кашляють і не шкрябаються. eye

Сообщение отредактировал Lavatrice - Понеділок, 17.09.2007, 02:06
 
JustanceДата: Понеділок, 17.09.2007, 12:45 | Сообщение # 18
3-ий клас
Группа: КреативНИК
Сообщений: 95
Статус: Offline
По моему, в ту "легендарную ночь" я был вместе с Вами, поскольку Сашка М. был моим старшим. БОСом по простому smile Очень рад, что Ты напомнил мне о Японии 1998 года. Для меня это одно из самых больших и ярких событий жизни. А если учесть что тогда я был в 7 класе.... В моей памяти осталось много чего с того времени. Я много чего помню из этой поездки. И похождения наших товарищей тоже happy Но ты прав Серёжка, что пусть они сами об этом расскажут. нельзя же забирать хлеб у людей smile А помнишь концерт на громадной сцене, когда на первые звуки вступления Гопака мы уже летели по сцене?! Смешно smile
 
alegroДата: Понеділок, 17.09.2007, 22:59 | Сообщение # 19
2 - клас.
Группа: Заслужений креативНИК
Сообщений: 75
Статус: Offline
Ну насмішили !!! happy ^_^ happy
Японці хороші,взагалі biggrin
Але через 20 днів починають набридати вони і їхне незнання хоча б англійської sad , їх їжа, crazy а також бездоганна чистота від туалета до вулиці angry


Сообщение отредактировал Lavatrice - Вівторок, 18.09.2007, 00:15
 
LavatriceДата: Вівторок, 18.09.2007, 00:33 | Сообщение # 20
КреатОр
Группа: Координатор
Сообщений: 159
Статус: Offline
Взагалі, на цю байку потрібно було б завести окрему тему "страшненьке".

Це була моя перша закордонна поїздка у місто-герой сільського типу Бершадь. Було це давненько. Рік 96-97 ий. Не пам"ятаю. Їхали ми на двох ультрасучасниках одноповерхових ЛАЗах. Це гібрид військового УРАЛа та швейної машини. По дорозі туди, один не витримав. І нас посадили в не меньш комфортну штуку. Все було просто супер (це була моя перша поїздка)! dollar Ми добралися до Бершаді (Лаз їде до Бершаді стільки, скільки звичайний автобус до улюбленого прикордонного міста Шегині - 7 годин.). Там на всю катушку гуляв народ. Ми виступали на стадіоні. Все було чудово організовано. Ми танцювали на дюравому помості. Але ноги ж не поламав ніхто. Так, дрібниці, декілька порваних сапог в хлопців, та білих носків у дівчат. Так, тоді в дівчат були лише танцювальні туфлі і більше нічого. Романтика. Позаду нас ходили прапороносці у червоних шароварах та кросівках Адідос. Кельце відпочиває. Спецефекти, дві колонки і касетний мафон. Гримерки в нас також були...десь. Я пам"ятаю лише автобус. Відтанцювали. Чим запам"ятався той концерт. Під одну фонограму танцювали три Гопаки. Фонограма була не наша, але наш старий Гопак багато в чому співпадав із запропонованим.
На цьому можна поставити крапку, але на лихо, нас повели обідати. Був суп із підозрілими чорними штуками. А от на десерт діткам не пожаліли. І в кожній цукерці, що нам поставили, було знайдено по два-три червяки. Павло Рачняк, як кращий натураліст, позбирав їх докупи. Навіть імена почали їм давати. Новенький зареєстрований bogus має пам"ятати цю історію дуже добре. book

П.с. червяки були живі, отже цукерки хороші. Жаль, що ми не спробували. icecream

Сообщение отредактировал Lavatrice - Вівторок, 18.09.2007, 00:35
 
thebeeДата: Вівторок, 18.09.2007, 00:43 | Сообщение # 21
3-ий клас
Группа: КреативНИК
Сообщений: 99
Статус: Offline
smile smile smile smile класс, люблю такие истории....это мне напомнило поездку в вышеупомянутый лагерь "Ромашка". Суп с червяками, гречка с камнями....тоже романтика smile ПОмню еще что мы хлеб "тырили", и потом в комнатах на ланч кушали smile да.....было дело...
 
alegroДата: Вівторок, 18.09.2007, 03:24 | Сообщение # 22
2 - клас.
Группа: Заслужений креативНИК
Сообщений: 75
Статус: Offline
Ну "раз уж о червячках", то згадаю ще одну поїздку...
Виступивши з кількома концертами в Молдавїї snap , поживши в колоритних молдавських сім"ях fool і спробувавше молдавське вино wine ми вирушили до Придністров"я. Їхали довгенько, потомились і на місті були аж в ночі підїхавши до студенського гуртожитка ми почали сонно рухатись до своїх кімнат. А коли дійшли до своїх місць без розмов і лишнього галасу почали готуватись до сну, всі дуже хотіли спати. faint І тут несподіванно хтось помітив, що в кімнаті наші подушки уже зайняли, гарненькі, біленькі хробачки-червячки. sick Які вже розмістились в подушках між наволочками. І їх там було не мало таке собі кубельце червячків, мабуть у них була клубна вечірка hippy а хто не встиг на вечірку в мякеньку подушечку пішов гуляти по одіялах moonw
Так бачили ми різні умови, але...
між сном в гуртожитку і сном в ікарусі, де крісла були дуже не комфортні, піонери порадившись з педагогами обрали ріднесенький ікарус, з незручними сидіннями, але без тих sick червяків.
Повернувшись назад у автобус всі сіли на свої місця і заснули.
Крім одної маленької дівчинки у якої прикрутив живіт і їй прийшлось всю ніч бігати майже через весь автобус до вітру. poor
А на наступний день нас чекав концерт і всі мали бути свіжі, посміхненні і раді від того, що танцювати ще цілу програму
 
LavatriceДата: Четвер, 20.09.2007, 00:40 | Сообщение # 23
КреатОр
Группа: Координатор
Сообщений: 159
Статус: Offline
Кожна поїздка - це окреме життя. Події, які залишаються у пам"яті. Яскравий спалах у буденності. Але військовий санаторій - це всі перераховані речі помножені на два.

В 1998 році нам вдалося двічі відпочити у санаторії військово-повітряних сил, що на вул.Свердлова. Влітку перший сеанс лікування, а восени другий. Кожна із цих двох "поїздок" має тільки дві спільні речі - 5-разове харчування та 5 поверх "п"ятірки". Там були різні речі. І балкони там були цікаві із відкритою конструкцією. І футбол на приставці - чемпіонат серед старших та ОЛ. І емоцій було на різні теми стільки - сучасна молодь відпочиває. І ВАПНЯРКА. В принципі, для людей, що пам"ятають той час, цього слова достатньо. Але для молоді розкажу.

На 3 поверсі "п"ятірки" жили симпатичні люди. Можна сказати, народ. Цей народ жив своїми правилами і їм було плювати на інші. А Барвінок - хлопець гоноровий. Не буду розказувати речі про те як Барвінок переміг гордий Вапнярський народ і якою ціною. Але людина, що була задіяна у тих подіях, залишилася у наших дитячих душах назавжди, як авторитетна та непохитна. А зараз - це гордість нашого ансамблю.

А почалося все із баскетболу. Пішли ми грати в спортзал у того самого баскетбола. На нашому боці була техніка, а на їхньому потужність. Хлопці, що були вищі на дві голови за кожного з нас та ширші в три, перемогли. І таке бувало. І ми програвали. Але ми чекали на матч-реванш і пішли на третій домовлятися. Самі старші пішли до кімнат їхніх старших. А ми залишилися прикривати тили у кімнаті де стоїть телевізор. Нас було двоє: я та Сашко Музика. А тут сидять горді вапнярські дівчат. Почав Сашко. Він ніколи не міг (і не може) втриматися, щоб чогось не сказати. А я піддакував.

-Дівчата, а ви з Вапнярки?
-Ага! happy
-А ви квитки вже взяли?
-Шо. wacko
-Ну квитки на Вапнярку?
-Ні, а шо?
-А ви новини не дивились?
-Ні, а шо?
- Ми дивились серіал Пассіонарія - квітка пристрасті - каже наймолодша і, мабуть, найрозумніша дівчинка.
-Як? А у Києві переворот.
-Шо?
- І щоб заплутати потенційного ворога, столицю перенесли у Вапнярку!
-Та ну! fool
-Ну да! Площу Леніна, де Ленін стояв, знаєте?
-А то!
-От, новий Майдан Бобрик зробили. А ще, в терміновому порядку метро із Києва до Вапнярки пустили.
-Брешеш!
-Собаки брешуть. Он тьотя ходила питала, чи є в нас родичі у Вапнярці, щоб вивозили. Бо по закордонним паспортам туди пускати будуть.
-І-і-і! От лихо.
-А.....

Але самі старші хлопці повернулися після розмов і махнули рукою, знімаючи блокпост біля телевізора. І ми із Сашком, в гарному гуморі почали прощатися.

-Мадам(Сашко поліз цілувати руку леді, він завжди робив якісь прикольні речі.)!
- Та ну!(Застіснялися)

Ми встали і були впевнені, що ці цікаві дівчата, що дивилися серіал не повірили жодному слову. Але вже відходячи до дверей, почули, як одна другій пошепки сказала.
-Треба сьогодні подивитися новини. (Одна каже)
-Клас! На метро в школу. (Каже друга)

Хтось скаже: "Брехня!" А я принципово спробую затягнути на наш сайт Сашка Музику і він підтвердить, що в цій байці кожне слово це чиста правда, хоча виглядає вона казково. smile

Сообщение отредактировал Lavatrice - Четвер, 20.09.2007, 01:18
 
JustanceДата: П`ятниця, 21.09.2007, 18:19 | Сообщение # 24
3-ий клас
Группа: КреативНИК
Сообщений: 95
Статус: Offline
Эту история родилась в сторудничестве двоих выпускников - - - Макса Шевчука и Меня - вашего покорного слуши Дмитрия Нечипоренко

Место действия: Италия. Год: 2002 от рождества Христового

В один прекрасный момент, у преподвательского состава возник вопрос: "Кому поручить видеокамеру, чтобы заснять вечер представления национальных кухонь....". После недельного совещания в комитетах, быд принят законопроэект о присвоении такой чести - - - мне - Димону! Ла-ла-ла!!!! happy
А дело было так.
Я взял камеру и пошёл снимать.
Скажу чесно, за этот вечер я наверное больше занимался тем, что стираю то, что снял, потому что на этом вечере национальной кухни раздавали бесплатно вино в неограниченых количетсвах smile Всем - - - это значит всем smile
Ну и понеслась.....
Сначала ребята открывали чемодан от каменры и хотели собирать деньги у местного населения за предоставленый выступления наших вылдающихся музыкантов (Они же - Дудка и Бобик).
Дальше расказывает Макс. (дальше прямая речь) "Мы конечно ребята из Украины, и эти много чего сказано!!! barbarian ! Я, Перик, Саня Бондарь, Калинкин, Ткачено Саня мирно пили вино. Ну так как мы, былит под влиянием а-а-а-а-алкоголя, а человек находится в таком состоянии близкому к смерти, то конечно же, мы начали знакомиться с местными, дабы продолжить украинский, казацкий род happy happy happy cool Ну и нашли Мы: одна Нева а вторая была красивая smile После нескольких часов общения, вдруг появляется с камерой наш дорогой и любимый оператор (работающий строго по заказу и только за деньги, или вино happy ) - Димон. Он же начал брать енас крупным планом, ну я решил поработать на камеру. Мне на тот момент не пришло в голову ничего умнее (или веселее smile ) после нескольких часов общения я выпалил к этим итальянкам следующие коронные фразы: "What is Your name?" "How old are Yiu?" "How are You? И эТО ПОСЛЕ НЕСКОЛЬКИх ЧАСОВ ОбЩЕНИЯ!!!!!" Сначала повисла пауза..... Девушки не могли просто врубить, что только что произошло smile Ну мы не удивились и не сильно расстроились happy так как я девушкам вдруг сильно захотелось спать и они мирно свалили в свою берлогу smile "

Далььше Я (Димон) скажу вам так. В подтверждение этих фактов, каждый из Вас может посмотреть видеозапись с Италии 2002 года. Там вы найдете ещё смного разного, чтот описать сложно happy happy

МЫ ВАС И СЕБЯ ОЧЕНЬ ЛЮБИМ _ _ _ _ ------_____------- ДИМА И МАКС happy happy happy happy

 
MaxДата: Субота, 22.09.2007, 01:47 | Сообщение # 25
Группа: Видалені





Tout.Veux raconter pro randonnйe en Chine(2004) .Мы дети, logиrent dans seule coque, et pйdagogues dans autre coque par-delа 150 mиtres de notre, oщ nous non sautиrent!В seul parfait jour, en 3 un heure de le matin .ОЙ извините увлекся!Этот мой французкий ....... applause
Здравсвуйте всем.Хочу рассказать про поездку в Китай(2004).Мы дети,жили в одном корпусе,а педагоги в другом корпусе за 150 метров от нашего,куда нас не пропускали!В один прекрасный день,в 3 часа ночи по-украинскому времени,НАТ Барвинок уже чистил зубы.Через некоторое времья в комнату пацанов зашел Петр Адольфович cool ,и сказал-"готовтесь,соберите инструменты,выступаем с фолком"! Я как хороший ученик пошел готовить свой БАРАБАН!Леонид Олександрович проверив мой инструмент сказал "Все Максим я вижу,что все есть,можешь идти отдыхать".Через 30 минут ко мне в комнату забегает возбужденный Л.О. hippy и говорит мне-"Максим где калатушка?". Я в ответ говорю,что она на месте ,вы же сами проверяли!!!!!!Он с большими круглыми как мячи глазами сказал-"Ты баламут!,где ты дел калатушку?Ничего ты мне не показывал!"Старшие бойцы вступились за меня,типа-Макс при вас же все прятал,и вы же проверяли!За 5 минут до выезда я выслушал комплименты в свой адрес от Бойко П.А. bash :bash: После я увидел Л.О. с еще более круглыми глазами чем у меня shock ,который подбежал ко мне и ударив по голове bash моей пропавшей колотушкой сказал,"Ты больной! eye ,тебе надо лечиться,и надавать этой колотушкой по попе!!!А вот самый прикол---------------Л.О. говорит-"Знаешь Максим где была колотушка angry ?"А я, где??? Л.О.--"У меня в пакете в комнате!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Получаеться,что я пошел moonw в корпус в который нас не пускали,зашел на 5 этаж(где жил Л.О.),открыл дверь без ключа в его комнату,и положил свою колотушку ему в пакет!Оцените прикол??????? tongue :p Всем пока.Лялялялялялял cool icecream applause


Сообщение отредактировал Lavatrice - Субота, 22.09.2007, 11:19
 
LavatriceДата: Субота, 22.09.2007, 11:22 | Сообщение # 26
КреатОр
Группа: Координатор
Сообщений: 159
Статус: Offline
sheva_max biggrin Життева цікава історія. biggrin Вибач, але я був вимушений прибрати сторонні емоції. bash Причина - в ЛС!

Сообщение отредактировал Lavatrice - Субота, 22.09.2007, 11:23
 
LavatriceДата: Неділя, 23.09.2007, 02:30 | Сообщение # 27
КреатОр
Группа: Координатор
Сообщений: 159
Статус: Offline
І знову табір Ромашка. 1995 рік.

Це було чудове місце. Там не було належних умов. Туалети - виключно в японському стилі. Займалися ми в спортзалі, де на бетон положили паркет. Як результат - за перший день всі повідбивали собі подушки ніг та п"яти. Під час репетицій в тій парилці ми вибігали на вулицю і пили воду, збагачену залізом. Ранком ми прибирали, а у вечері ходили на диско. Це були часи Don't speak від No Doubt. Який клас там показували Андрії (Демещук та Клочко). А коли в 21.45 годин вечір Барвінок ішов на відбій то диско закінчували - іншим було не цікаво. Да і мало їх залишалося. А концерти у сусідньому Маяку в репетиційні формі. І ніби не Японія, а згадки про той відпочинок - на все життя.

А моя історія ось про що. За столовою був невеличкий спортмайдан та футбольне поле. У вільний час ми каталися на качелях та просто відпочивали та спілкувалися про життя. Футбол - була тема заборонена на відміну від настольного тенісу, який ми тоді грали всюди. Але десь знайшовся м"яч і ми вирішили трішки пограти. У гру стали практично всі. На шухер поставили Васю Бухтіярова. А самі почали ганяти кулю. Хто там виграв, хто програв - цього не пам"ятаю. Пам"ятаю, що грав у кепці, а коли бив головою, то знімав. А Вася тим часом розкачував дівчат на качелі. Але діло не ішло і він вирішав сам вилізти на човника і розкачати із середини. Розкачав добре. Дівчата із визгом трималися за поручні а Вася качав і качав. biggrin
Та тут із-за кута з"явився Леонід Олександрович. surprised
Вася його помітив і почав тормозити качелі. Але це було не так і просто. Ясно, що поки він їх зупинив, ЛО майже впритул наблизився до майданчика. Ми також помітили, що ЛО на відстані 20 метрів від нашого поля і зупинили гру. Але Вася, нарешті зупинившись, прийняв рішення. Він знав, що старші не похвалять за те що він не попередив про небезпеку.
tongue Наближаючись до нас, ЛО навіть не міг подумати, що за мить його обжене Вася і вибігши на поле крикнув: "Пацаны, грандиозный шухер!". Такої наглості не очікував ніхто. І ЛО на нас не сильно сварився, і старші хлопці Васю не чіпали.

Так-то! Краще пізно, ніж ніколи.!

Сообщение отредактировал Lavatrice - Неділя, 23.09.2007, 02:33
 
PanyaДата: Неділя, 23.09.2007, 23:23 | Сообщение # 28
П"ятирічка
Группа: Випусник
Сообщений: 3
Статус: Offline
sheva_max, Я прекрасно помны тот случай!Особенно я помню как ко мне, Д.Я. и Гр.С подбежал Ув. Л.О. и сказал - Нет, ну вы представляете "калатушка" была у меня в пакете!Это что получаеться что я её туда положил!Непонятно! happy

Добавлено (23.09.2007, 23:23)
---------------------------------------------
А еще пора бы вспомнить такую прекрасную поездку как Польша-Кельце 2004. Жили мы все в прекрассных Харцерских общежитиях! А точнее комнаты там были, есть и будут по 3 человека! И вот именно в 2004 году в одну комнату попали: Я-Бойко Павел Петровичь, Шевчук Максим Николаевичь и просто Топоровский Серега.Это была темная ночь после концерта!Все были уставшие, и никому ничего не хотелось кроме того как ложиться спать smile Но наш настрой збили педагоги которые куда то решили уйти biggrin И как в такой ситуации можно спокойно спать? По скольку мы дети из Винницы и приучены к очень строгому порядку, мы обязательно должны были перебороть свои намерения поспать, проследить чтобы порядок и тишина были повсюду! happy Но для того чтобы мы могли проследить за всем этим мы (Я и Шева) должны были хорошо подкрепиться! И в 2:00 мы решили перекусить:это блюдо называлось - шпроты с колбасой-салями в полной темноте!(для того чтобы не палиться и естественно чтобы не разбудить нашего подопечного Топора, но это всеравно не получилось поскольку Шева так расскрыл банку со шпротами что в масле оказалась даже кровать Топора которая стояла в другом конце комнаты, и как вы сами понимаете в такой кровати спать напряжно... happy )Но немного перекусив и послушав притензии Топора мы решили что мы очень смелые и нам море по колено - включили свет! И тут такой момент: Я сижу пью чай в своей кровати, Шева стоит в коридоре чистит зубы, Топор-играет тетрисом. И в этот самый момент звучит стук в нашу дверь! shock Шева - Топору: посмотри в глазок! После долгих исследований Топором глазка он зделал открытие что он там ничего не увидел! К двери подошел Шева И мужественным голосом спросил: Кто Там? А мужественным он оказался потому, что Шева подумал что это на водитель который жил в соседней комнате - дядя Миша. Ответ прозвучал: Свои! Шева начал открывать двери но я уже почувствовал, что чтото тут не то, по скольку было это в начале четвертого. И что вы думаете в открытых дверях стоял сам П.А. angry >( angry И представте эту ситуацию:Я сижу пью чай в своей кровати, Шева стоит в коридоре чистит зубы, Топор-играет тетрисом перед самим П.А.У нас конечно возникла идея сказать что течет умывальник и мы уже пол ночи его чинем, но эта идея пришла к нам уже тогда, когда поступил приказ нас с Шевой расселить и запомнить на все года этот случай!Но к нашему счястью все обошлось и мы приехали домой живы и здоровы!
P.S. - теперешние участники ансамбля, не попадайтесь так глупо никогда! Всем удачи! biggrin

Сообщение отредактировал Lavatrice - Неділя, 23.09.2007, 23:51
 
JustanceДата: Понеділок, 24.09.2007, 22:15 | Сообщение # 29
3-ий клас
Группа: КреативНИК
Сообщений: 95
Статус: Offline
Было это в Японии в 1998 году. Приехали мы какой-то город и остановились в довольно пристойном отеле. Отель с красивым холом, с нормальным рестораном и т.п. Но главной особеностью было то, что двери в номера там автоматические на магнитных замках и открывались они карточками. Понимаю, что сейчас этим никого не удивишь, но тогда для нас это было достаточно необычно. Но не об этом речь smile
Так вот! Разселили нас по номерам по двое человек. Меня поселили с Моим старшим Сашкой Музыкой. Ну и наступила ночь smile

Уже было достаточо поздно ( около 2-3 часов ночи) и в наши двери раздался стук... Первым проснулся я, и мысли мои почему-то оказались не очень позитивными. Ну и логично: чужая страна, глухая ночь. Вобщем чуток испугался даже smile Ну и бужу я Сашу, и говорю, что к нам гости пришли, наверное японские smile Ну подходим мы вместе к двери.... спрашиваем....."Кто там?". А с другой стороны - - - такой дрожащий, даже растеряный голос: "Пацаны! Откройте, это я - Паша Плахотник!!!!".
А как всё было со стороны Паши. Пашка ночью услышал зов природы, и последовал ему smile Каким-то образом, пребывая в состоянии полудрёма, Паша перепутал двери туалета и вышел в коридор. Японские двери просто не могли пропустить такого момента, и моментально захлопнулись са спиной у нашего героя happy
Ну и теперь, попрошу всех закрыть глаза, и представить в своём воображенни следующую картину: "Парень, явно не ускоглазый smile в одних трусах, посреди отеля, в 3 часа ночи ходит и стучит по номерам smile ". Думаю, что мысли могли появляться в головах людей которые могли его увидеть. Но, как утверждает сам Паша, его никто не видел. Будем ему верить happy Сначала Паща пробовал стучать в свою же дверь.... Но его коллега, Алексей Кудлаенко в ту ночь спал очень крепким сном (наверное ему снилась та японка-вожатая (японовожатая) из детского лагеря в горах smile ). Ну конечно же Льоша не сочёл нужным отвлекаться на всякие от глупости от своего явно волшебного сна.
Но Паша не растерялся и отправился в путь. Честно сказать, то даже не знаю каким был этот путь поскольку такими подробностями я не владею, но каким-то образом Пашка попал в мой с Сашей номер. Мы конечно же ему открыли, и уложили спать между нашими кроватями на запасном коплекте подушки и одеяла. Потом серце моё дрогнуло, и я разрешил ему спать со мной на кровати вместе с его подушкой и одеялом smile )

Со следующего дня эта легенда начала обростать всякимит подробностями и добавлениями. Я написал свою сторону. Знаю, что Сережке тоже есть что добавить smile

Да, такие весёлые (правда не для всех smile ) истории откладывают яркий отпечаток в памяти. Все мы уже взрослые, но часстенько нам случается по доброму посмеяться с таких вот историй. Думаю, что каждый из нас, хотя бы какой-то частичкой в таких историях "замешан" smile

Надеюсь, что моя байка вам понравилась smile Салют!

Добавлено (24.09.2007, 22:15)
---------------------------------------------
[color=red]УВАЖАЕМЫЙ СЕГОДНЯШНИЕ УЧАСНИКИ АНСАМБЛЯ!!!! ПРИСОЕДИНЯЙТЕСЬ К НАШИМ ДИСКУСИЯМ! ПИШИТЕ СВОИ ИСТОРИИ! ДЕЛИТЕСЬ ВПЕЧАТЛЕНИЯМИ!!! ДУМАЮ, ЧТО И ВАМ И НАМ БУДЕТ ИНТЕРЕСНО ПООБЩАТЬСЯ![/color]

 
FaustДата: Вівторок, 25.09.2007, 01:58 | Сообщение # 30
П"ятирічка
Группа: Випусник
Сообщений: 2
Статус: Offline
Ну а це скоріше не історія а спрогад.
Памятаєте Італію 2002?
І ці легендарні концертні виступи в кімнаті Шевчука Макса з піснею "Тварьі дабрьо" під Шуру. І подтанцовкою в мому і вроді Саші Базяки виконанні?
 
Форум » Нам є про що розказати » Байки з минулого » Веселеньке (Частіше за все, байки веселі. Бувають і інші.)
  • Сторінка 2 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук:

Використовуються технології uCoz