Приветствую Вас Гість | RSS

Інформаційний портал ініціативної групи "Креатив"
Головна Ви пам"ятаєте свій перший концерт? - ФорумРегистрацияВход
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: alegro, Lavatrice  
Форум » Зона креативників » Заслужені » Ви пам"ятаєте свій перший концерт? (Розділ і тема від Alegro.)
Ви пам"ятаєте свій перший концерт?
LavatriceДата: Середа, 17.10.2007, 01:15 | Сообщение # 1
КреатОр
Группа: Координатор
Сообщений: 159
Статус: Offline
Знайомтесь, розділ для заслужених креативників. В нас їх аж раз. Але поскільки alegro зараз завантажили так (а можливо її завантажила лінь), то тему, яку хотіла створити вона, введу я. А вона хай думає іншу. Все чесно. Коли вони сюди зайде наступного разу, то тут можливо крім мене нікого вже не буде.

Поїхали.
Свій перший концерт я пам"ятаю. Він відбувся в 1995 році в Будинку офіцерів. (В ансамбль я прийшов в 10 років в 1994 році) Я танцював козаків (молодша група). Пам"ятаю, що дуже переживав, страшенно розминався і навіть не збився. А ще пам"ятаю, як відбирав костюми в костюмерній в палаці. Не знав куди ідти і що брати. Що поставили в танець, переживав - боявся. Хоча, на кожен концерт завжди було відчуття якогось страху. І це одне із самих приємних відчуттів.

А от перші аккорди старого Гопака в мене до цих пір викликають неоднозначну реакцію.

 
thebeeДата: Четвер, 18.10.2007, 16:43 | Сообщение # 2
3-ий клас
Группа: КреативНИК
Сообщений: 99
Статус: Offline
Это было а дворце пионеров, я тогда танцевала бабочки - цветочки.была цветочком. Очень боялась не провтыкать, когда цветочки должны вставать.....а то долго помню приходилось сидеть (головой вниз) :) Ну все прошло хорошо - в смысле прошло....и хорошо :D
 
JustanceДата: Четвер, 18.10.2007, 17:36 | Сообщение # 3
3-ий клас
Группа: КреативНИК
Сообщений: 95
Статус: Offline
Мой первый концерт проходил в Доме офицеров. И сразу я танцевал огурцов в Гарбузе, и за малых Гопак. Было реально стрёмно, но то, что из моей группы этот концерт был первым почти у каждого наверное помогло, и на фоне всех остальных я не выделился ( в худшую сторону разумеется) :) Но зато тот момент запомнился на всю жизнь это точно!
 
alegroДата: Субота, 24.11.2007, 00:38 | Сообщение # 4
2 - клас.
Группа: Заслужений креативНИК
Сообщений: 75
Статус: Offline
Так, пам"ятаю, в нашому Вінницькому санаторії.
Я танцювала квіточку в балеті "Пригоди Барвінка". В епізоді "Квіточки - метелики". Точну дату не пам"ятаю, але спогади залишались у серці на довгі роки. Тоді Барвінком був - Олександр Леонідович Оніщук, а Ромашкою була Катерина Нижник. Нас малих, тоді так вразило: "Як це треба було так танцювати, щоб сорочка Барвінка просто прилепала до тіла і була мокра-мокрюща?" Ми всі переглядувались і одна в одної запитували: "Ти бачила, бачила?" Після концерту традиційне потискання руки Петра Адольфовича - як знак того, що ми справжні барвінчата, ті які пройшли перше бойове хрещення на сцені, в танці.
...того дня мої батьки не змогли побувати на концерті на відміну від інших дебютантів, шкода було, але... як кажуть мої брати-близнюки "Таке життя!" =)
Інколи не можна мати все і одночасно.
 
alegroДата: Субота, 24.11.2007, 00:47 | Сообщение # 5
2 - клас.
Группа: Заслужений креативНИК
Сообщений: 75
Статус: Offline
А про "стрем" перед виступом я думаю можуть написати всі і доречі не тільки в Lavatrice перед старим Гопаком мандраж і стигне кров у жилах, але і у мени від нервів починав боліти живіт.
І теперешне покоління теж відчуває подібне під час виходу на сцену. Скажіть?
 
alegroДата: Вівторок, 27.11.2007, 01:58 | Сообщение # 6
2 - клас.
Группа: Заслужений креативНИК
Сообщений: 75
Статус: Offline
15_4_128 Lavatrice, ну як тобі дві мої свіженькі теми???
 
LavatriceДата: Вівторок, 27.11.2007, 13:29 | Сообщение # 7
КреатОр
Группа: Координатор
Сообщений: 159
Статус: Offline
Плюси я тобі накидав. Молодець, так тримати. 36_1_68
 
Форум » Зона креативників » Заслужені » Ви пам"ятаєте свій перший концерт? (Розділ і тема від Alegro.)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Використовуються технології uCoz