Приветствую Вас Гість | RSS
Приветствую Вас Гість
 
Головна Запитуєте? Відповідаємо?РегистрацияВход
Меню сайту
Мини-чат
Головна » FAQ

В принципі, більшість відвідувачів нашого сайту зрозуміли, що набагато цікавіше зареєструватися на сайті, ніж просто переглядати гостем різні розділи. Але гостей вистачає. І в більшості випадків, вони готові зареєструватися, але не всі знають як. Процедура реєстрації складніша, ніж на чатах.

Коли ви заходите на сайт, то з правого боку є два поля:логін та пароль. Дехто робить помилку і вписує нові логіни і паролі туди, вважаючи, що це реєстрація. Ні. Під цими полями я два написи. "Реєстрація" та "Забув пароль". Натисніть на "Реєстрація і попадаєте на сторінку реєстрації. Там є поля, які потрібно заповнити. Ті, що відзначені червоною зірочкою - обов"язкові до заповнення. Вводите інформацію. Після того, як все ввели, вводити код безпеки. Це чотири цифри на малюнку, що мають захищати сайт від зареєстрованих ботів. Якщо ви зробили все вірно, то висвітлюється сторінка де сповіщається, що реєстрація закінчена. Все! Ви зареєстрований учасник.

Але....

У багатьох, особливо молоді, виникає питання у іншому. Е-мейл. Ввести потрібно, реально існуючий е-мейл, оскільки це єдиний засіб відновити втрачений пароль. Під час процесу реєстрації, система відсилає листа на цю адресу. Якщо ви вкажете не існуючий пароль, система буде сваритися і навряд-чи зареєструєтесь.
Пропонуємо. Заведіть собі безкоштовний ящик на одному із відомих сервісів. Кожен з пошукових сайтів, пропонує свої послуги. Лідером по кількості місця та послуг є google, але для тих, хто з англійським не дуже дружить, пропонуємо mail.ru, www.rambler.ru, ukr.net . На будь-якому заводите скриньку та даєте інформацію у реєстраційне поле. Після реєстрації, вам на пошту прийде два листа. Один - про те, що ви зареєструвалися на нашому сайті. Там буде вказано інформацію, яку ви вказали у процесі реєстрації, включно із паролем. Інший лист - буде містити посилання. Це код підтвердження вашого е-мейлу.
Ще можливий варіант, можна використати е-мейл ваших друзів. Але. Ваш друг буде володіти інформацією по вашому паролю, по повідомленням, які вам приходять. Перший варіант простіший.

Далі. По е-мейлу вам приходить різна інформація. Якщо ви розмістили статтю чи новину (поки що, таких прав у більшості немає, але скоро буде), то інформація про кожний коментар буде надходити вам на е-мейл. Тому, це буде зручніше тим, в кого є стаціонарна адреса від провайдера. При запуску Outlook ви будете знати, що вам і хто пише. Крім того, ви маєте змогу поставити галочку "сховати адресу". Це означає, що вашої адреси ніхто не побаче, але листа ви цій людині можете написати. Сайт перенаправить лист за потрібною адресою. На самому сайті простіше спілкуватися за допомогою ЛС (в перекладі звучить, як Особисті повідомлення.) Москалі кажуть - "пиши в личку". Ми поміняємо і в нас буде "пиши по ОПу". Всі відсилки можна здійснити, перейшовши в профіль кокретної людини.

Приклад: Я хочу надіслати собі листа та ЛС.

Заходжу на форум. Вибираю посилання "Учасники" (http://ig-kreativ.at.ua/forum/0-0-1-35). Знаходжу себе. Натискаю. Відкривається профіль. Там я можу переглянути дані. В правому куточку є Відправити ЛС. Натискаю. Пишу текст, відправляю. Тема обов"язкова. Там де е-мейл, бачу, що адреса захована, але можу натиснути на "відіслати листа".

Ще одне. Під час реєстрації ви маєете можливість вибрати собі аватар. Це маленька картинка, яка візуально буде допомагати розрізняти вам серед інших.
Доречі, в профілі можна змінити репутацію людини, натиснувши +- біля процентів. 1 бал репутацій - 1 процент. Кожена має право на один бал, для одніє людини. Більш просунуті та надійні користувачі, будуть мати можливість на більше.

Поки що все.


До діла. Всі з вас користуються броузерами, але не всі знають, що це таке.
Броузер, це спеціальна програма, яка працює із інтернет ресурсами по протоколу http, відомому ще як www - world wide web. Хтось запитає, навіщо я це кажу! А тому, що протоколів таких безліч з якими ваш комп"ютер працює, щоб підключитися до мережі Інтернет. Це і запити DNS і "ще популярні" протоколи ftp (через який відбувається керування оффіційного сайту) і пірінгові мережі та торренти і багато-багато інших.

Повернемося до броузера. Його завдання - надати вам інформацію по протоколу http, а це той текст, картинки і файли, які ви бачити, читаєте та качаєте. У ОС Windows є стандартний броузер. Це Internet Explorer. У 98-му - версія 5.0, У ХР - 6.0. А в мережі вже давно гуляє 7.0, який ніби як стоїть на новенькій Вісті. Але за свою повільність у роботі користувачі прозвали його "ослом". І якщо ви користуєтесь інтетом вам під рукою потрібно мати ще один броузер.
Особисто я користуюсь Mozilla Firefox, дехто використовує Opera. Взагалі, їх багато.
surprised Відразу попередження. Один із наших користувачів працює із Оперою і постійно жаліється на деякі проблеми. Наприклад, відправка особистих повідомлень. Ще один користувач, має проблеми на нашому офіційному сайті. Не все відображується! Але Опера зарекомендувала себе із кращого боку, а проблема бувають у всіх броузерів.

Чим привабливі сторонній броузери? На відміну від осликів 5-ї та 6-ї версії, вони мають велику кількість додаткових плагінів (надстройка до програми, яка виконує корисну функцію). Опера, Мозілла і 7-ий Експлорер крім броузера мають встроєну качалку (надстройка для коректного закачування файлів, розтягнутого у часі) та RSS-агрегатор.

Саме про цей RSS ми і поговоримо. Якщо ви любите читати стрічку новин, чи заходите лише на форум. То вам потрібно зайти на старт сайту, а потім туди куди вам потрібно. Добре вам, в разі швидкісного каналу. Якщо у вас діал ап по телефонному модему та дротах (а в нас є такі користувачі), то набагато ефективніше скористуватися RSS- агрегатором. Заходите на старт. Якщо ваш броузер підтримує цю функцію, то ви, натиснувши на RSS в правому верхньому куточку та підписавшись на новини із цієї сторінки, будете мати закладочку. І зайшовши в інет просто натискаєте на закладку - і ви бачите, які нові новини. І натиснувши на відповідне посилання, перейдете на відповідну новину, чи форум, чи статтю (у всіх розділів сайту є RSS-стрічка) економлячи час на завантаження старту та кучу трафіка. У форумі за допомогою RSS ви можете одразу вскочити у форум, що вас цікавить.

Так-то

Добавил: Lavatrice (Lavatrice)

Як мінімум, двоє учасників крім тих, що вже приймають участь у конкурсі, висловили своє бажання приймати участь в конкурсі. Але формат фоток не відповідає умовам конкурсу. Тому декілька слів про "єто".

Про мегапікселі. Що таке мегапікселі та з чим їх їдять? Це ті самі пікселі, тільки мега. Не будемо вдаватися в розрахунки. Тільки скажу, що для того, щоб любуватися своєю фоткою, або навіть роздрукувати її в улюбленому форматі 10х12 вистачить і звичайного фотоапарату із камерою VGA (640x480). Але є інші параметри, як яскравість, пікселізація, що напряму залежать від оптики та від програмного і апаратного забезпечення фотоапарата. Тому якщо ви полюбляєете роздивлятися всі нерівності на носі вашої подруги, або вас цікавить, чи справжній адідас носить ваш друг, тоді ясно - не меньше ніж 10 Мп має бути на коробочці від новенького фото. Якщо ви працюєте із фото і використовуєте для серйозних цілей, наприклад, друк на великих форматах, відео- та фото- монтаж, то тут тільки дорослі пікселі потрібно мати у кармані, та ще й додатково пікселізацію піднімати......... Це вже занадто.

Для тих хто не дочитав попередній абзац - ідемо далі. Як зробити розмір із сканованої фотки чи із фотоапарату з розміру в 1.5, 2, 3 Мб (мегабайт) в запропоновані в конкурсі 200 Кб (кілобайт)?
Шукаєте в себе на компі програму для переглядання картинок. Тільки не ту, що іде з рідними віконечками а додаткову. Їх дуже багато таких програм. Наприклад ACDSee. Дуже популярний пакет із великими можливостями.

1.Скопіюйте фотку, яку ви хоче обробити, в якусь папку.
2.Відкриваєте вашу фотку цим переглядачем
3.Натискаєете Ctrl+D.
4.Відкривається вікно і у верхньому правому віконечку знаходити строку на зразок 1800х1200, 2600х2000 і т.д. І замість цього вписуєте в більшу цифру 800. В більшу! Це обов"язково. Томущо фотки можуть бути як вертикальні так і горизонтальні. Роздільної здатності 800х600 чи 600х800 буде достатньо, щоб поміститися навіть у 100 Кб. І всі зможуть її розгледіти.
4. Після цього зберігаєте фотку.
Все можна закачувати на сайт. В розділі Фотоальбом натискаєте "Добавити фото", прокладаєте шлях до щойно створеної фотки, вводити опис, натискаєте "Добавити".

Якщо у вас немає ACDSee і взагалі ніякого переглядача, то заходите за цією адресою http://1-0.mylivepage.ru/file/?fileid=116 і викачуєте маленький , симпатичний, функціональний переглядач XN View. Ним робите все те саме, тільки розмір міняєте за допомогою SHIFT+S.

Все. Якщо у вас щось не вийшло - не хвилюйтесь. Це означає тільки одне. Шукайте ваші ручки в іншому місці із яких вони, скоріш за все у вас ростуть. biggrin


Ну що? Спробуємо?
Поїхали. Розпочав роботу новий розділ "Каталог подарунків та нагород". Заходимо у розділ і бачимо багато різної інформації. На що звертати уваги? Поїхали по-порядку.

1. Нагороди. Це перший розділ, який ви побачите у каталозі. Зайшовши в цей розділ ви бачите три категорії.
- Славетні: в цьому розділі міститься опис нагород, аналоги яких містяться у музеї НАТ "Барвінок". Ці нагороди може надавати лише адміністрація ІГК за власним вибором. Нагороди надаються людям, що заслужили її своєю роботою у НАТ "Барвінок" на протязі довгих років роботи. Нагороди видаються лише користувачам порталу. У розділі містяться  нагороди вищої категорії.

- Знакові:
в цьому розділі міститься опис нагород, аналоги яких містяться у музеї НАТ "Барвінок". Ці нагороди може надавати лише адміністрація ІГК за власним вибором. Нагороди надаються людям, що заслужили її своєю роботою на інформаційному порталі ІГК. Нагороди видаються лише користувачам порталу. У розділі містяться  нагороди першої категорії.

-Переможні:
в цьому розділі міститься опис нагород. Ці нагороди може надавати лише адміністрація ІГК за власним вибором. Нагороди надаються людям, що перемогли в конкурсах, які будуть проводитися на порталі ІГК. Нагороди видаються лише користувачам порталу. У розділі містяться  нагороди другої категорії.

Нагороди, що містяться у розділі, будуть оновлюватися, змінюватися, додаватися нові об"єкти.

2. Відзнаки.У цьому розділі міститься опис відзнак, що будуть надаватися користувачам по статистичним даним чи за іншими критеріями.

-Регулярні: на даний момент доступний лише один розділ. Тут містяться відзнаки, що будуть надаватися регулярно. Наприклад 1 раз в місяць.

3. Подарунки. Для користувачів - це самий доступний розділ.

-Еліт-клас: подарунки цього класу найдорожчі і мають аналоги у музею НАТ "Барвінок". Подарунки в каталог добавляє адміністрація ІГК. Ця категорія подарунків буде коштувати від 5 до 10 бр (про це пізніше).
-Дорогі: подарунки цього класу дорогі. Їх ціна від 3-5 бр. Вони будуть доступні не для всіх. Подарунки в цю категорію можуть добавляти не тільки адміни ІГК, а саме еккаунти групи "Координатор", а і користувачі групи "Заслужений креативник" та "Креативник". Вони зможуть добавляти свої подарунки. Встановлювати свої ціни. За 5 добавлених подарунків креативнику буде нараховано 1 бр.
-Дешеві: доступні подарунки ціною від 1 до 3 бр. Кожен може придбати такий подарунок. Добавляють подарунки всі крім гостей та "Свояків".


Розрахунок.
Що таке бр? БР- бал репутації. Кожен учасник має певну репутацію. Кожен свояк має право підвищити репутацію якомусь еккаунту (один раз на користувача) та понизити її. Креативники та адміністрація мають необмежену кількість можливостей БР, але зловживання буде наказуватися.

Як придбати подарунок?
Заходите у розділ, обираєте подарунок, який вам подобається. Натискаєте на назву і в коментарах пишете наступне:

Купляю.
Кому: Lavatrice (можна купляти собі, можна купляти декільком відразу через кому, БР знімаються як за 2,3 і т.д. подарунків.)
Підпис: Хоть хтось подарунок тобі подарує.


На форумі у розділі алеї слави з"явиться або відредагується еккаунт із зазначеним подарунком. Шукайте себе у відповідному розділі. Якщо ви Свояк, то у цьому розділі - інших в інших. В еккаунті зазначеної людини з"явиться подарунок із підписом, який ви вказали. Якщо бажаєте залишитися анонімним, то пишіть все вищевказане в ЛС (особисті повідомлення). Подарунок буде розміщений на протязі 1-2 діб. Можливо швидше. З вашого рахунку репутації буде знято кількість БР, зазначених в ціні.

Навіщо все це?
А навіщо люди відсилають вітальні картки, листи та телеграми? Просто, щоб зробити людями приємно. Коли нас стане більше, впевнений, що така штука не буде лишньою.

Як заробити БР?
Мені, як і іншим креативникам не жалко роздавати БР наліво і направо, але цікавіше буде, якщо ви самі їх заробите. Напишете в форум. Чи щось цікаве знайдете. Можливостей куча - головне не лінуватися.


Як заробити нагороди та відзнаки?
За це не хвилюйтесь. Будете працювати і вони самі вас знайдут.

Тема конкурсу:

- Прикольні. Ви можете розміщати прикольні фото, які, на вашу думку, повеселять народ;
- Якість. У кожного є фото, які він любить показувати своїм друзям. Фоти, які можуть сподобатися за своєю якістю зйомки, освітленням чи будь-якою іншою випадковою річчю.

Умови конкурсу:
- кожен учасник має змогу розмістити 2 фотографії розміром не більше 200 Кб. (Якщо потрібно, викладемо інструкції, як ії такою зробити);
- фото мають відповідати темам конкурсу;
- на фото мають бути кадри із життя НАТ "Барвінка", або із особистого, де кількість учасників НАТ "Барвінка" будь-якого віку - не меньше 3-х;
- в кожен розділ - тільки одна фото (всього 2);
- обов"язкова назва фото, та коротенький опис;
- розміщення фото відбудеться до наступної суботи, а в 00:01 відкриється голосування на саму прикольну та якісну фото;


Переможці:
-
переможці будуть переведені в ранг "Креативника", що надасть їм додаткові можливості на сайті;
- буде виділений розділ статтей для креативників, де вони зможуть розмістити свою тему;
- буде виділений форум для креативників, де вони будуть модераторами (тематика на їхній розсуд);
- буде нарахована репутація у розімрі 5 балів;
- будуть переведені на ранг вище відносно їх поточного рангу.

P.S. Від себе добавлю. Це перший конкурс і таких умов ми не будемо пропонувати більше в жодному конкурсі. Ще б трішки і написав би всі паролі від адмінпанелей. Тому користуємося випадком і активно приймаємо участь у конкурсі. :)

1. Почнемо із реєстрації. Ви можете зайти на сайт і почитати інформацію, якщо ви людина зацікавлена. Якщо ж ви тут - то про це мабуть питання не стоїть. Але для того щоб отримувати задоволення від процесу коментування висвітлених статей та оцінювання їх по повній програмі, ви маєте зареєструватися і підтвердити вашу реєстрацію на посиланні, що прийде вам на вказаний е-мейл. Після проробленої процедури ви отримаєте статус "НоваЧОК". Цей статус дозволяє коментувати вам новини, статті, приймати участь в чаті та форумі. При достатній активності ви можете перейти в статус креативника, якому дозволено більше. Він може створювати нові теми у форумі, оцінювати статті по 5-бальній шкалі. Подальший ваш рух вгору буде розглядатися в часному випадку. В межах статусу ви будете рухатися догори по військовим званням. Від рядового... не будемо говорити. Більш конкретно буде розглянуто ІГ після оновлення складу. Вище за статус креативника - Заслужений креативник. І ще один статус. Все залежить тільки від вашої активності.

    2. На сайті будуть проводитися різні опитування і всі зареєстровані статуси будуть допущені до голосування.
   
    3. В правому верхньому куточку можете побачити три літери - RSS. Рекомендуємо користуватися вам броузерами Інтернет Експлорер 7 та вище, або ж Mozilla Firefox із вбудованим РСС-агрегатором. Тоді ви зможете підключитися до РСС потоку і знати останні новини не заходячи на сайт. Для цього потрібно перейти по посиланні RSS із головної сторінки та підписатися на стрічку новин. І щойно ви зайдете в Інтернет то клацнувши на відповідному ярличку  у верхній половині вашого броузера, ви будете бачити останні новини. При бажанні, зможете їх переглянути.

    4. Чат. У коментуванні немає сенсу.

    5. Форум. На перших етапах, теми форуму будуть створювати креативники, тому до цього питання ми ще повернемося у правилах користування форумом.

    6. У фотоальбомі будуть розташовані цікаві фото зв"язані з НАТ "Барвінок". Всі інші можна знайти на офіційному сайті НАТ "Барвінок"

    7. І останнє! Застереження. Будьте обережними. За некоректну поведінку у чаті, на форумах та в коментах ми будемо вимушені банити, видаляти еккаунти і якщо потрібно блокувати IP.

Ці правила діють на території всього сайту. В окремих розділах та форумах можлива наявність власних правил, які уточнюють та деталізують правила поведінки в них. При цьому, дані правила залишаються обов"язковими в будь-якому виадаку.

Правила вводяться для створення комфортної та конструктивної атмосфери спілкування. Якщо вас не влаштовує встановлена форма спілкування, утрмайтесь від участ на нашому сайті.

I. Реєстрація користувачів.

 1. Реєструючись на сайті, користувач погоджується виконувати дані Правила.
 2. Для реєстрації на форумі користувач повинен надати існуючу адресу електронної пошти. Ми гарантуємо конфіденціальність вказаної інформації.
 3. Вибір ім"я користувача (nickname)є вашим виключним правом. Адміністрація сайту залишає за собою прийняття рішення щодо припинення використання nickname, якщо його використання порушує загальноприйняті моральні та етичні норми та являється принизливим для інших користувачів форума. Заборонена реєстрація nickname, схожих в певній мірі до вже існуючих, які можуть ввести в оману інших користувачів форума.
 4. Заборонена неодноразова реєстрація одним користувачем, незалежно від цілей, з якими реєстрація проводиться. Данне порушення являється достатньо серйозним та веде до блокування всіх еккаунтів (реєстраційних записів)

II. Порядок поведінки на сайті (форумі, чаті, коментарах).

 1. Спілкування на форумі базується на принципах загальноприйнятої моралі та мережевого етикету.
 2. Суворо заборонено використання нецензурної лексики, принизливих слів на адресу інших користувачів, ІГК та НАТ "Барвінок". В тому числі заборонені підміни букв символами.
 3. Категорично забороняється будь-яка реклама, крім узгодженої з адміністрацією.
 4. Ваш підпис на форумі не може бути більше ніж 2 стрічки. До неї застосовуються ті ж правила, що і на форумі та чаті.

III. Публікація матеріалів, тем, повідомлень.

 1. Назва теми має бути інформативною, максимально чітко висвітлюючи суть проблеми.
 2. Перед створенням нової теми переконайтесь, що подібна не була створена раніше.
 3. Заборонено створення однакових тем в різних розділах.
 4. Право на остаточне редагування постів, статтей та коментарів, що принижують гідність інших користувачів, ІГК, НАТ "Барвінок" має адміністрація інформаційного порталу ІГК.

IV. Відносини між користувачем та адміністрацією сайту.

 1. В своїх діях адміністрація сайту керується здоровим глуздом та внутрінніми правилами управління.
 2. Обговорення дій адміністрації (адміністраторів та модераторів) категорично забороняється в будь-яких розділах сайту, за виключенням спеціалізованого форума, що створений спеціально для обговорення всіх аспектів роботи портала та форума.

V. Відповідальність за порушення правил.

 1. За прояви нецензурної лексики, приниження гідності інших користувачів, ІГК, НАТ "Барвінок", користувачам будуть даватися попередження та бан (блокування повноцінної роботи еккаунту) на певний час від 1 години до 1 місяця.
 2. Систематичне порушення Правил форума призведе до видалення еккаунта та блокування IP користувача на вхід на інформаційний портал ІГК.

Всі правила обов"язкові на территорії всього інформаційного порталу ІГК.


І рівень - гість. (не зареєстрований)
ІІ рівень - Свіженький (зареєстрований)
ІІІ рівень - Вихованець НАТ, Випускник, Свояк (після авторизації).
ІV рівень - Заслужений випускник (окремий статус)
V рівень - Креативник (окремий статус на порталі ІГК із рядом повноважень)
VI рівень - Заслужений креативник (члени ІГК)
VII рівень - Координатор (....)

ІІІ рівень та вище надається адміністрацією порталу ІГК, в разі якщо ваша особа буде встановлена. Якщо ви надали недостатньо інформації у власний профіль, то напишіть ОП координатору
Lavatrice
в якій вкажіть, хто ви. Після цього статус буде надано. ІІІ рівень та вище можуть отримати люди, що мають чи мали відношення до НАТ "Барвінок"

Форма входа
Поиск
Поспілкуємося

____________
Щоразу, після кнопки "пуск" встановлювати автооновлення з "--" на "15 сек".
Статистика

Онлайн: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Використовуються технології uCoz