Приветствую Вас Гість | RSS

Інформаційний портал ініціативної групи "Креатив"
Головна Веселеньке - ФорумРегистрацияВход
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Сторінка 1 з 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Модератор форуму: Lavatrice  
Форум » Нам є про що розказати » Байки з минулого » Веселеньке (Частіше за все, байки веселі. Бувають і інші.)
Веселеньке
LavatriceДата: Середа, 05.09.2007, 10:36 | Сообщение # 1
КреатОр
Группа: Координатор
Сообщений: 159
Статус: Offline
Збираєеться будь-яка веселенька компанія. Всі гуляють, веселяться. Серед них присутні декілька чоловік, що вірою та правдою довгі роки витанцьовували Гопака в Народному танці Барвінок. І ось, коли гості потомилися і дали слабину - замовкли хоча б на 15 секунд, то починається саме непередбачуване. Ті, хто з Барвінку починають згадувати свою молодість та нагадують самі цікаві байки із їхнього часу. Після 5 хвилини шаленого сміху та захоплення, гості починають розуміти, що ці вже не зупиняться. І їх вже не цікавить, що ви чули цю байку вже 24 рази за останні 5 років. Вони будуть отримувати задоволення від розповіді та від чергового прослухання не меньше, ніж вперше. Такі ми специфічні. Поїхали. smile

Почну я!
Було це в далекому 1995 році. Ми поїхали відпочивати в табір "Ромашка", що в Селищі. Ближче до 24 серпня - Дня незалежності, до нас приїхали батьки, привезли їжу. Практично всім. І виникла ідея про нічний похід із п"янкою. Ні про яку п"янку мова не йшлась. Без спиртових напоїв - лише факт утікання із лагеря. Спочатку намітили на 24, але хтось із розумних голів заперечив, нагадуючи про ймовірно перевірку саме цієї ночі. Тому намітили на 22 серпня. 22-го, з 12-ої години почалися масові перебіжки від кімнати до кімнати. Голосний сміх Шефа та хриплий голос Мороза Кості постійно роздавалися у коридорі. Хлопці заглядали у вікно до керівництва і помітили, що незмінний ЛО не спить. А згодом прийшов і сам ЛО, розганявши всіх по кімнатах (він у цю ніч читав книгу). Вирішили все відкласти. Наступного дня, керівний штаб поміняв стратегію. Ніяких розвідок, о 1-ій годині ночі всі, хто ідуть, мають бути за туалетом. Інші варіанти не обговорювалися. Ми з Антоном і напередодні не збиралися ідти. Але Андрій Демещук, наш старший був категоричний - "мої малі мають бути зі мною інакше...". Ми дуже боялися, для нас з Антоном це було переше протиправне дійство у ат "Барвінок". Все було тихо, ніхто нікуди вже не бігав, не домовлявся. О 12 годині, коли всі заснули, пішов Кіса, попередеши про наслідки неявки о першій. О першій годині ми з Антоном, одягнувшись відчипили зачіпку на вікні (система яку всі обходили з першого дня перебування), тихенько пробралися за туалет. Демчак Андрій навіть випадково нарвався на ОГ, сказавши, що направляється у туалет. Цікавий факт. Нас було 12 чоловік:я, Антон, Кіса, Лопаткіни х 2, Петька, Демчак, Мороз Костя, Антонов Павло, Рачняк Павло, Музика Олександр, Кудлаєнко Олексій. Дочекавшись усіх і ще декілька друзів з лагеря ми пішли до сусіднього лагеря Маяк, де був став. Саме там планувалося провести святккову трапезу на честь Дня незалежності. Прийшовши ми почали робити інвентаризацію продуктів. І загадка номер 1, яка хвилює всіх учасників до цього часу, трапилася - куди ділася палка ковбаси. Але гірше не те. Продуктами скидувалися всі, в один (чи декілька) пакет. І всі знали наявність складу їжі. Ніж спеціально положили в ковбасу, щоб він не порізав пакет. Логічно, що з ковбасою зник і ніж. Консерви ми відкрили ключем - з"їли їх. А от кавун розрізати не було чим. Всі знаходилися у стані ейфорії, факт забороненої вечері у сусідньому лагері із костром діяв як наркотик. В разі провалу всіх могли б вигнати. ПА і був дуже категоричним. А от ножа нема. І мені спала думка. Кришкою від консерви я спробував відрізати шмат кавуна. Видалося не дуже. Після чого я запустив руку у кавуна і з шморгом витягнув звідти червноий ламоть. Оригінальність методу оцінили всі і згодом вже жували кавуна із мокрими та липкими руками. Петька та Кіса відказалися від поїдання кавуна (оскільки там вже нічого крмі води не залишилося). Через деякий час до нас підшли двоє і запитали :"Ребята, а ви кто?". На що отримали відповідь: "Кусто….и его команда". Нещодавно була така реклама. Може хтось з наших? biggrin О 4-ій годині ночі вже світало і ми без слів направлялися до лагеря. Там ми очікували побачити шухер. Забравшись додому (у нас в кімнаті не було нікого), ми швиденько полягали спати.
Все обійшлося, хоча вже через два дні дехто потрапив у пастку. Але це вже інша історія.


Сообщение отредактировал Lavatrice - Середа, 05.09.2007, 11:10
 
JustanceДата: Середа, 12.09.2007, 15:28 | Сообщение # 2
3-ий клас
Группа: КреативНИК
Сообщений: 95
Статус: Offline
smile Конечно нам есть о чём рассказать smile smile Дайте только найти время настучать на клавиатурке несколько историй. Проблема только во времени surprised Но скоро - ЖДИТЕ!!!!
Навсегда Ваш - - - Justance
 
alegroДата: Четвер, 13.09.2007, 23:26 | Сообщение # 3
2 - клас.
Группа: Заслужений креативНИК
Сообщений: 75
Статус: Offline
wacko ждем! ждем! happy
 
LavatriceДата: П`ятниця, 14.09.2007, 00:16 | Сообщение # 4
КреатОр
Группа: Координатор
Сообщений: 159
Статус: Offline
Як каже наш улюблений шеф: "Хто їде - того поганяють"! bash Нічого від вас не дочекаєшься. Про що ж написати.........? О!

Молодшим за 17 років, раджу заплющити очі, намацати кнопку повер, та вимкнути комп від гріха подалі. Це дуже серйозна історія.

Було це в далекому 1999 році. Ми поїхали до славянської країни Чехії. Чого там тільки не було! Замість екскурсій ми всі дні грали у баскетбол. А Гопак під дощем увійшов у 10-ку самих жорстоких сюжетів сторіччя, розмістившись між ураганом Катріна та премьєрою фільму Бумер 2. Але розповідь не про це. Ніщо нас не змогло зупинити по дорозі до слави. А хто ризикне зупинити "гразний" Ікарус? Коли наш невеличкий танк із 1 зіркою (за воду, яку роздавали педагоги), розвертався на п"ятачку, всі 10- та більше зіркові автобуси тікали подалі, як від бубонної чуми. Стояти позаду такої машини заборонено законом в Європі. Не дивно, що Клас броньовиків Ікарус не пускають в Європу вже декілька років. А попались нам чудо-водії. Вони безпомилково знаходили дорогу за Полярною зіркою. Але в ту нічь ішов дощ. І ми їхали в Чехію через, мабуть, Турцію. Але врешті-решт знайшли потрібно дорогу. Але в тієї дороги був один недолік. Вздовж і в поперек жодної лісопосадки де можна було б заложити декілька мін повільної дії клятим буржуям. На лихо, на біду почався дощ. А ось водички в той день нам роздали ого-го. Що робити? Навіть самі стійкі почали дуже хворобливо сприймати шум дощу за вікном. І по незрозумілими причинам, сон не йшов. Тоді самий кмітливий та досвідчений з нас, хто це був - не пам"ятаю, запропонував геніальну ідею. Рецепт простий - розрізаєшь бутилку на дві частини та відкриваєшь люк. А далі діло техніки та координації. Хлопці, на відміну від дівчат, розташовувались у задній частині за костюмами. Тому там, позаду, були тільки свої. Це дало нам відсрочку до ранку. Оскільки на вулиці ішов дощ, та була перша година ночі, вся операція пройшла без шума та пилу. І вся старша група хлопців щаслива полягала спати. Так-то!

Сообщение отредактировал Lavatrice - П`ятниця, 14.09.2007, 00:23
 
alegroДата: П`ятниця, 14.09.2007, 02:32 | Сообщение # 5
2 - клас.
Группа: Заслужений креативНИК
Сообщений: 75
Статус: Offline
happy Так! Так! Чули цю байку і не тільки про водіїв які поїхати на 10 днів в закордону поїздку і не взяли з собою не те що одяг змінний, а навіть гребінець(хоча в хлопців з "Барвінка" теж бувають провали в п"амяті і вони забувають, що крім, грабалки-п"ятерні є гребінець tongue , довелось водіям просити зубатого у наших педагогів, а чи брали вони з собою мило, зубну пасту та щітку, це мабуть знають тільки перші ряди піонерів, які сиділи за водіями в автобусі cool
Про дорогу вже не розповідаю, але доповню коло одних і тих самих кущів, проїзжали три рази angry А з ранку, коли ми прокинулись у автобусі біля будиноку культури (в Чехії), у багатьох дівчат і тих хто не сидів за костюмами, уже хлюпало у вухах poor і не тільки у вухах...:sweated: ...але на відміну від тих хто сидів за костюмами?
НА СКІЛЬКИ БУЛА ВІДЧУТНА РАДІСТЬ, коли відкрили двері в будинок культури. МИ ТАК РАДІ БУЛИ БАЧИТИ ЧЕШСЬКИЙ ЛЮД!!! pray "неначе на світ народилися!" (мене зрозуміють ті хто це пережив і витримав таке випробування) biggrin
Розмістили нас в якісь школі, на 2-х ярусних ліжках, поруч з велечезним спортивним залом.
Потім була бібліотека в якій прийшлось танцювати програму, а розмір сцени, та якої там сцени якогось кабінету був приблизно 4 на 4 метри. Там ледви вистачало місця для сольних танців і фолку shock
А ще бридко-солодка тушена чеська капуста і хліб з тмином sick гидота, але всі смачно чавкали roll аж за вухами лящало, бо перевіряли тарілки, і їсти хотілось після втрати калоріїв під час виступ biggrin
О-о-о! А виступ на дерев"яному помості під час дощу...
Не одні шаровари і не одна спідниця протерли ту сцену! На першому місці по жо...о-паду посідав "Гопак"
причом учасниками по падінню були представники зі всіх груп. angry
На другому "Гандзя", і по падінню одна із молодших дівчат заняла призове місце унікально впавши та ще й не один раз. cry
Та ще й міні діск...! Під дощем щось з ним сталося, чи по якихось технічним причинам він почав зупинятися на одній і тій самій хвилині angry і танці після цього продовжувались під 1-2-3-4, 1-2-3-4, а потім під баян.
Ось така цікава була поїздка до Чехії!

Р.S. з цієї історії хочу все таки виділити слова "Хороші танцори не падають!" nono
Вони нігтями пробивають підошви і чіпляються за сцену happy , але цей секрет відомий не кожному lumped , а легше тим які вміють напружувати м"язи ніг і збиратися думками, а не літають в хмарках, а в наслідок і над сценою. rah
На мою думку це ще не остання історія про цю поїздку! hippy

 
LavatriceДата: П`ятниця, 14.09.2007, 08:04 | Сообщение # 6
КреатОр
Группа: Координатор
Сообщений: 159
Статус: Offline
Нічого собі! Феноменальна пам"ять. icecream
 
JustanceДата: П`ятниця, 14.09.2007, 09:41 | Сообщение # 7
3-ий клас
Группа: КреативНИК
Сообщений: 95
Статус: Offline
К сожалению в Чехии я небыл по причине ухуджевшегося здоровья на тот момент! НО РЕБЯТА!!! Я всегда говорил что видео з конценрта из Чехии можна выставлять в програму "3х4" и мы уж точно победим smile
Мы уже около сотни раз просмотрели это видео, но без слёз от смеха удержаться не смогли.= happy Конечно я понимаю, что для некоторых, хорошо подготовленных "бойцов" Барвинка этот концерт получился несколько травматичным, но со стороны это просто невозможно смешно!!!
Чего только стоит "широкая часть" гопака с Андреем Ш. в главной роли, который всё время не мог определиться на которую стьорону всё таки мягче падать: на левую, или на правую sick smile Но потом он всё таки решил этот вопрос, и когда вышел с Сергей З. на выкидку на линии, то реябта вместе так старались, что в конце "з пересердя" махнул рукой и ребята просто ушли со сцены smile
Гандзя - - - это вообще ХИТ! С такими падениями и переворотами БРЮС ВИЛИС и ДЖЕКИ ЧАН просто младенцы!!! happy happy happy Ну конечно, можна найти оправдания что некоторые девушки отрабатывали подкат и еще несколько приёмов. А некоторые наматывали по лишнему кружку happy
А теперь по секрету ( думаю,что люди задействованные в этой истории меня простят biggrin ) . Предлагаю, всем у кого есть видео из Чехии 99 посмотреть тот концерт, который идет сразу после выступления на помосте. Т.е. концерт уже на сцене в зале (не знаю, где именно это было). Обратите внимания на выход младше групы в Гопаке. Там увидите занимательную ситуацию, при которой слёзы от смеха - - - это только начало. Да простит меня мой друг!!!! happy
Действительно поездка, просто прекрасная была ребята, хоть я в ней, к моему огромному сожалению и не побывал cry Но зато там побывали мои друзья, которым удалось донести до меня всё в подробностях! Спасибо им и Вам.!
 
alegroДата: П`ятниця, 14.09.2007, 10:23 | Сообщение # 8
2 - клас.
Группа: Заслужений креативНИК
Сообщений: 75
Статус: Offline
applause Как тема хорошо пошла! Да?! Justance, спасибо что повеселил happy
 
JustanceДата: П`ятниця, 14.09.2007, 14:34 | Сообщение # 9
3-ий клас
Группа: КреативНИК
Сообщений: 95
Статус: Offline
Я ведь говорил, что есть что рассказать! Только вот со временем проблемы nocomp Но может что-то ещё напишу, как только появится свободная минутка.
 
RoriДата: П`ятниця, 14.09.2007, 19:35 | Сообщение # 10
П"ятирічка
Группа: Свояк
Сообщений: 1
Статус: Offline
и не надо ля-ля на младшую группу, мы тогда и так старались как могли.....и между прочем, у большинства после этой поездки развился страх выхода на сцену (ну до следующего концерта)...а феерические падения в Гандзе....ну я когда хочу подколоть свою любимую подружку, то вспоминаю именно этот момент smile а она делает tongue и вспоминает мне ещё более интересные вещи!

biggrin


:)
 
JustanceДата: П`ятниця, 14.09.2007, 22:00 | Сообщение # 11
3-ий клас
Группа: КреативНИК
Сообщений: 95
Статус: Offline
Эта история произошла в каком-то городе в Италии в 2002 году. Тогда мы ехали в поездку з "очень професиональными" музыкантами из оркестра вооруженных сил нашей Родины. С ними Всё стало ясно с самого начала, тоесть с того момента, когда мы сели в автобус (они ехали из Киева), доехали до Австрии и эти, "супер-музыканты" вдруг очнулись (кстати они даже говорить не могли по причинам, о которых мы можем только догадываться sad ) и вспомнили, что им же надо что-то будет играть. И тут они начали репетировать - - - тоесть слушать музыку наших танцев в плеере. Когда мы доехали до Италии и прибыли в наш город у нас прошла 15 минутная репитиция и поехали на концерт.
Что было на концерте?!!! Вы уверены что хотите знатьэто?! Ну ладно. Эти "Диджеи" wacko начали путать цыфры, вместо быстрого темпа играли медленно, а когда их просили: "Быстрее - быстрее" этим мужикам срывало крышу в буквальном смысле и они начинали играть в 5 раз быстрее. Вот представте себе ребят которые прыгают разножку и танцуют широкую часть Гопака в ритме рок-н-рола!!!! happy Это зрелище! Но только начало!

Самый большой курьёз произошёл в номере Гарбуз. Я и Саша Ткаченко танцевали "Кавунов". В момент когда в сценической ситуации Гарбуз должен наступать на кавунов (такая медленная и увереная музыка!) эти ЧУДАКИ ( по другому их назвать сложно) начали играть быструю цыфру из финала номера. Как Вы думаете, что нам было делать в этот момент: во время соло, по среди сцены.... Отвечу так! В перерывах между истерического приступа смеха smile и (скажу чесно) не самых тёплых слов в сторону нашей акомпаниирующей группы biggrin , мы делали очень характерные жесты - - - РАЗВОДИЛИ РУКАМИ ПОКАЗЫВАЯ, МОЛ, ЧТО ПРОИСХОДИТ И Т.П.!!! happy ^_^ happy Ну я думаю Вы догадываетесь о каких характерных для Барвинка жестах идет речь biggrin
Потом они конечно ещё несколько разиков путали цыфры, но никто этого уже не замечал, поскольку все еще не могли отойти от первых впечатлений! roll
Жаль только одного, тогда сломалась видео камера, и этот концерт небыл зафиксирован. Если бы это было на видео, это составило бы очень серьёзную конкуренцию для Чехии 1999 года happy ^_^ happy
Думал не писать, но не могу просто удержаться! snap Эти дядьки ещё и украинскую водку толкали наивным итальяшкам. Конечно же за ЕВРО!!! Такие бродячие артисты - по совместительству бизнесмены dollar

Да, впечатлений конечно получили !выше крыши! !!! Надеюсь, для тех кто там был эта статейка будет поводом для того, чтобы освежить эти события в памяти. Ну и конечно же, буду очень рад, если меня дополнят, и исправят smile

И ещё одно: хочу передать ОГРОМНЫЙ ПРИВЕТ ТЕМ МУЗЫКАНТАМ КОТОРЫЕ ТАК КЛАСНО НАМ ПОМОГЛИ ХОРОШО ПРОВЕСТИ ВРЕМЯ В ИТАЛИИ: это ДУДКЕ, а второго к сожалению не помню :D

М-да-а-а-! Разошёлся я что-то. А такую статью может до конца и не дочитают все:( Ну что же, вам самим решать, что читать, а что нет.

Маленькая реклама. Ко Дню Винницы проходит Джазовый фестиваль. Сегодня был на выступлении группы Pago Libre. Ребятки, советую вам сходить хотя бы на один из этих концертов. Получите массу удовольствия!!!

Вот теперь вродебы всё

Сообщение отредактировал Lavatrice - Субота, 15.09.2007, 01:52
 
thebeeДата: Субота, 15.09.2007, 00:21 | Сообщение # 12
3-ий клас
Группа: КреативНИК
Сообщений: 99
Статус: Offline
А мне тут пришла мысль в голову написать историю про Словянский Базар, про ту ночь когда Сергей Степанович в желтой кепочке, с одеялом на голове и с бутылкой с под регины...........да...были времена, ну это наверное завтра напишу, так как сейчас уже время позднее, спать пора :)) smile
 
LavatriceДата: Субота, 15.09.2007, 01:50 | Сообщение # 13
КреатОр
Группа: Координатор
Сообщений: 159
Статус: Offline
Ну давайте знову я. Оскільки згадали Білорусію, розкажу одненьку дуже повчальну історію. wine

Було це в далекому......тьху ти. Десь я вже цей початок чув.

В 2001 році махнули ми за бугор до бульбашів за картоплею. А заодно і на фестиваль попали! Престижний. Славянский базар у Витебску, називався. Було там всякого та різного. І перше місце взяли, і "он з того дома" ходили, і в жовтій кепці..... Але розповідь про визначний день нашого ансамблю, який запам"ятався на все життя. Виступали ми перед культурною елітою славного міста Вітебська. У колонії дуже строгого режиму. Все було спокійно. Хлопці носили контейнери із конвоїром за спиною, дівчата ходили в туалет групою, не меньш, як 28 чоловік. А розповідь піде про людину, яку я дуже поважаю і впевнений, що він не образиться на мене за цю історію. Швабський Богдан. Людина не ординарна та цікава.
Той день в нього дуже не залагодився. На концерті було так, що збився випадково, а коли носив костюми, то щось так невірно сказав, за що отримав усне вічливе зауваження від старшого... в хрест. (тоді були ще ті хулігани) Але, Слава Богу, концерт закінчився і всі повернулися до автобуса, щасливі, що всі. Але Богдану не сиділося. І так він розказував, що не праві ми. І так. І всі, хто були позаду автобуса, навіть повірили у його правоту. Але небеса розверзлися і вказали Богдану, що із старшими не потрібно сваритися. Бойова ворона (хай буде ворона) точно спікірувала на ціль та атакувала наш двоповерховий автобус. І, як в рекламі Ред Бул, скинула нейтронну бомбу точно в ціль. А попала вона прямо в люк. І не просто люк, а на костюми. Було дуже смішно. Всі сміялися, а більше за всіх Богдан. Він просто не міг повірити в те, що із 3-х десятків чоловічих костюмів, вона додумалася влучити саме в його улюблений гопаковський костюм. Ввечері, за чашкою гарячого чаю, ми із задоволенням смакували цю історію, а Богдан прав костюм.

hands wine Висновок дуже простий. Ще малий? Не переч старшому! Йому видніше. wine

Сообщение отредактировал Lavatrice - Субота, 15.09.2007, 01:54
 
LavatriceДата: Субота, 15.09.2007, 19:21 | Сообщение # 14
КреатОр
Группа: Координатор
Сообщений: 159
Статус: Offline
Ходять бродять навкруги, а зайти бояться. smile Вітаю новеньких і поїхали далі. eye

Хто його знає коли це було, але було. Точно, що давно. Як і у відомих зірок, в нашого ансамблю бувають концерти, де виконання вживу фольклорних номерів ніхто не оцінить. Наприклад, зимні чи осінні концерти в парку чи на стадіоні. Мало того, що контингент, здебільше, складається з пенсіонерів, дехто з яких вже добряче взяли на грудку не одну стопочку, то ще й холодрига стоїть неймовірна. В таких випадках ми допускаємо гру на народних інструментах та співання пісень під супровід фонограми. Ось вам дві історію на цю тему.

1. Це було тоді, коли на стадіоні у парку лежав звичайний травяний газон, а про хоккей на траві знали лише із телевізора. Ми станцювали Гопака на кривому помості, що був точно посередині стадіону. До цього був фолк десь на территорії парку. І тут, несподівано попросили зіграти пісню саме на стадіоні (під час концерту). Олександр Григорович, недовго думаючи погодився. Зарядили касету із фонограмою. А далі він сказав геніальні слова. "Сопілку та цимбали беруть ті, хто на них грає. Інші беруть те, що їм подобається". Я взяв домбру-пріму. Дуже добре пам"ятаю, що Петро Бойко мол. взяв баян. Інші розібрали, що залишилось. Ми вийшли і дали концерт. В принципі, ми однаково добре б зіграли і Бетховена і Мурку в тому складі. Оскільки концерти тоді мало знімали на камеру, то здалеку все виглядало природньо. Петька розтягував баян, Пашка Рачняк дув у дудку, я на домбрі творив чудеса. Якби хто підійшов до нас на відстань 10 метрів, то був би просто вражений, але на щастя ніхто не підійшов. icecream sweated

2.Знову парк. Виступ перед пенсіонерами. Ми готувалися до того концерту. І грали репертуар насправді. А фонограма ішла лише на підсилення звуку, що на паркових сценах завжди був туалетним. Але концерт почався задовго до початку. Стояли ми в кущах і чекали на свій виступ. Першим виступив Олексій Кудлаєнко. Складаючи цимбали, він забув вложити палочки. Цимбали без палочок - те саме, що баян без баяніста. Володимир Бабіков вирішив підстрахувати друга і почав посиленно згадувати, що ж він буде таке грати на концерті. Згадував настільки енергійно, що порвав струну на домбрі. А там їх всього 3. А щоб Олександр Григорович не ображався та не помітив такої нехорошої речі, то він прижав струну пальцем до грифа і той палець так і присох. Будь-яка Чехія відпочиває тоді, коли ми вийшли на сцену. З перших аккордів по парку полилася високоякісна музика із потужним басом. Перший номер - "Гуцульські". Ми даємо джосу, п"яненькі дідусі дають Гопака перед помостом, а Льоха Кудлаєнко, граючи на цимбалах, як на арфі, перебором каже: "я вже не можу". Гуцульські пальцями? Тільки той хто грав на цимбалах, оцінять цю ситуацію. Піт заливав чоло, але Кабан не здавався. А коли перша пісня закінчилася, а ми розпочали другу, то потужними рифами почав грати контрабас. Повертаємося ми до Димка (Демчак Андрій, саме він на ньому і грав), а того немає, а бас лежить на підлозі. Ну, думаємо - труба. А ні, коли вступ пройшов, незрозуміло звідки з"явився Дим та поставив перед нашим джаз-бендом єдиний неробочий мікрофон. Чи потрібно казати, що ще голосніше ми після нього грати не почали. Ми грали далі. Олексій на арфоцимбалах, Вова тримав пальцем струну, а люди, що були в той час перед сценою, знаходилися в такому стані, що навіть не помітили різницю. :hippy:

Сообщение отредактировал Lavatrice - Субота, 15.09.2007, 19:26
 
thebeeДата: Неділя, 16.09.2007, 13:23 | Сообщение # 15
3-ий клас
Группа: КреативНИК
Сообщений: 99
Статус: Offline
Еще раз всем привет...
Вот решила написать ту историю про Словянский Базар. Всех подробностей, уж извините не помню, но было это так....После "очередного" 1 места biggrin решили и мы, пионеры, тоже отпраздновать победу ( ну вот почему взрослым можно, а нам нельзя), договорились, кто спать не будет, тот и остальных должен разбудить после 00:00. Так уж вышло, что я не спала, так как у моей средней Алины Пивдяблык болел зуб, и мы с ней разговаривали. Разговариваем мы значит...и тут я понимаю что тишина вокруг, поздно уже, внизу в автобусе празднуют педагоги...надо будить остальных. Первым делом пошла я в комнату Виталика Шняги, попыталась разбудить его, но большого энтузиазма я в его сонных глазах не увидела, так же как и в сонных глазах Зверя ( его разбудить было тяжелее). Но потом все было весело....ну значит разбудили мы остальных, и начали бегать по этажу...( а нам много и не надо smile ) И тут в желтой кепочке, окутаный одеялом и с бутылкой с под регины выбегает из своего убежища Зверь ( тогда будучи уже выпускником...), мы его не сразу узнали, но когда узнали - было оооочень смешно. Не помню сколько это мы бегали по коридору, но помню точно кто-то крикнул "шухер", и тогда пионеры бежали по длинному коридору быстрее чем бегунцом на гопаке. Помню последней в комнату забежала Верка, только плюхнулась на кровать, как следом зашел Григорий Борисович и подозрительно стоял пару секунд в дверях, пока нас не спас Александр Леонидович ( спасибо ему за это, если бы не он, не были бы мы выпускниками "Барвинка"). Не знаю как Верка, но для меня тогда самой тяжелой задачей в тот момент было удержатся от смеха...Уж не знаю что было со Зверем, так как помню что именно когда прозвучал "шухер", Сергей Степанович пополз в комнату водителей, что в самом конце коридора.... smile как он умудрился добежать до своей комнаты не замеченым, для меня до сих пор загадка. Но все обошлось....и это радует.
 
Форум » Нам є про що розказати » Байки з минулого » Веселеньке (Частіше за все, байки веселі. Бувають і інші.)
  • Сторінка 1 з 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук:

Використовуються технології uCoz