Приветствую Вас Гість | RSS

Інформаційний портал ініціативної групи "Креатив"
Головна Різне - Сторінка 2 - ФорумРегистрацияВход
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Модератор форуму: Lavatrice  
Форум » Випускники всіх часів - шукаймося! » Новини, чутки, протести! » Різне (Новини, чутки.....без брехні.)
Різне
JustanceДата: П`ятниця, 21.09.2007, 13:49 | Сообщение # 16
3-ий клас
Группа: КреативНИК
Сообщений: 95
Статус: Offline
Ok smile

Добавлено (21.09.2007, 13:49)
---------------------------------------------
www.virsky.com а также www.virsky.com.ua это веб-странички анс. Им. П.Вирского. Кто по настоящему любит укранский танец, должен сюда заглянуть smile

 
alegroДата: Субота, 22.09.2007, 00:40 | Сообщение # 17
2 - клас.
Группа: Заслужений креативНИК
Сообщений: 75
Статус: Offline
Антонов Паша був в Барвінку, а проживає він у Німеччині. Де працює на телебаченні в столиці Берлін. ОСЬ!
biggrin
 
MaugliДата: Субота, 22.09.2007, 15:29 | Сообщение # 18
П"ятирічка
Группа: Випусник
Сообщений: 12
Статус: Offline
ПРИВІТ!!!! Я ДО ВАС ПРИЄДНАВСЯ!!!!
smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile
Я працюю системним адміністратором на ТОВ "КМП БЛІЦ". Це завод на якому виготовляють пластикові вікна! У нас найсучасніше обладнання! wink
Кому потрібні вікна - звертайтесь. smile

Добавлено (22.09.2007, 15:29)
---------------------------------------------
Сергій, а ти молодець що зробив такий куточок у Інтернеті, тепер уся молодь Барвінчат зможуть зустрічатись якщо не натурально, то вертуально точно на цьому сайті!
smile applause

 
LavatriceДата: Субота, 22.09.2007, 17:44 | Сообщение # 19
КреатОр
Группа: Координатор
Сообщений: 159
Статус: Offline
І це каже той, хто поставив нашому сайту оцінку "Мало інформації" tongue

Сообщение отредактировал Lavatrice - Субота, 22.09.2007, 17:45
 
JustanceДата: Неділя, 23.09.2007, 12:50 | Сообщение # 20
3-ий клас
Группа: КреативНИК
Сообщений: 95
Статус: Offline
Я считаю, что нельзя никого упрекать в оценке сайта. Какая тогда демократичность?! Тем более, что пока что информации действительно маловато. Но, уверен, что это только временно! Это же сайт креативной группы!!! А вобще то только одно хочется сказать - - - Молодцы! good
 
MaugliДата: Понеділок, 24.09.2007, 20:58 | Сообщение # 21
П"ятирічка
Группа: Випусник
Сообщений: 12
Статус: Offline
А, Вы, вкурсе, что у Любки в среду 26,09,07 День ВАРЕНЬЯ! moonw

Не забудте поздравить!!! snap

Добавлено (24.09.2007, 20:56)
---------------------------------------------
И у Димы Нечипоренка, ТОЖЕ в этот день!!! smile

Видите я ПОМНЮ!!!! smile smile smile smile smile

Добавлено (24.09.2007, 20:58)
---------------------------------------------
wink wink wink wink wink wink wink wink wink wink wink wink wink wink wink wink wink wink wink wink wink wink wink wink wink wink wink wink wink wink wink

 
LavatriceДата: Вівторок, 25.09.2007, 00:42 | Сообщение # 22
КреатОр
Группа: Координатор
Сообщений: 159
Статус: Offline
Інформація для роздумів. Вважаю, що нічого секретного в цьому немає.

Ви знаєте, що на нашому сайті зареєстрована людина, відома під ніком bogus. Для тих, хто не знає - це випускник 1998 року. Богун Віталій. А цікавий факт полягає в тому, що переглядаючи IP адреси наших зареєстрованих учасників на можливість каналу, виявилося, що IP з якого заходив Віталій, належить одній французькій інтернет-мережі.
Ясно, що це ще нічого не означає. Комп, з якого заходив Віталій, міг бути настроєний на проксі! Але інша версія не заперечується. Можливо, наступного разу, коли він з"явиться, то ситуація проясниться. biggrin

Сообщение отредактировал Lavatrice - Вівторок, 25.09.2007, 00:43
 
LavatriceДата: Вівторок, 25.09.2007, 16:10 | Сообщение # 23
КреатОр
Группа: Координатор
Сообщений: 159
Статус: Offline
Інформація, щодо Віталія підтвердилася. Justance та thebee сповістили практично одночасно про те, що він дійсно перебуває у Франції. І, що не останню роль в цьому питанні зіграв Демчак Андрій. Сподіваємося скоро побачити і самого Дима на нашому сайті.

P.S. Хоча інформація була доступна, але особливо ніхто не рекламував наш портал серед викладачів. Концертний заходить регулярно та викладачів декілька. Але сьогодні ми отримали схвальний відгук від ПА, щодо роботи ІГК та ідеї зібрати всіх випускників, хоча б тут. Цитую:"Це, можливо, єдина змога зібрати велику кількість випускників разом, а тим більше тримати з ними контакт. В контексті 25-річчя - це дуже схвально."
А ще він запропонував надіслати всім випускникам відповідну інформацію про портал. Із свого боку, хочу сказати, що одну розсилку ми вже робили. І зробимо ще не одну, але для цього потрібно запровадити проекти, які були б цікаві не тільки молоді, але більш ранньому поколінню випускників.
Особисто я вважаю, що самий швидкий інтернет - це людський. Тільки, якщо ви, зареєстровані учасники порталу, приведете с собою по 2-3 випускника, а ті ще по 2, то дуже швидко ми зберемо всіх минулих та майбутніх випускників.

Від імені ІГК та від себе особисто: "Сподіваємося на вашу співпрацю та допомогу!".

 
JustanceДата: Вівторок, 25.09.2007, 17:19 | Сообщение # 24
3-ий клас
Группа: КреативНИК
Сообщений: 95
Статус: Offline
Я уже 4 привёл!!! Вот Я МОЛОДЕЦ!!! happy ^_^ happy

Добавлено (25.09.2007, 16:33)
---------------------------------------------
Считаю, что можна офицально заявить о сайте прямо в Барвинке. Ну там плакат, или пусть вахтёр всем рассказывает happy Если конечно этого еще не было сделано

Добавлено (25.09.2007, 17:19)
---------------------------------------------
http://www.misto.vinnica.ua/ Репортаж о праздновании дня города! С фото dry

Сообщение отредактировал Justance - Вівторок, 25.09.2007, 16:33
 
thebeeДата: Вівторок, 25.09.2007, 17:54 | Сообщение # 25
3-ий клас
Группа: КреативНИК
Сообщений: 99
Статус: Offline
это уже сделано Димуля :), Зверь постарался на славу!!! МОЛОДЕЦ!!! на тебе Сергей Степанович мой плюсик "+" хотя бы тут smile biggrin
 
JustanceДата: Вівторок, 25.09.2007, 19:33 | Сообщение # 26
3-ий клас
Группа: КреативНИК
Сообщений: 95
Статус: Offline
АГА! И Я ПОЖАЛУЙ ТУТ ПЛЮСИК + ОТВЕШУ!!! smile
 
thebeeДата: Середа, 26.09.2007, 21:03 | Сообщение # 27
3-ий клас
Группа: КреативНИК
Сообщений: 99
Статус: Offline
:)) оооо а я уже 1 класс :))
 
JustanceДата: П`ятниця, 28.09.2007, 17:23 | Сообщение # 28
3-ий клас
Группа: КреативНИК
Сообщений: 95
Статус: Offline
Зарегистрированых нас стало гораздо больше, а вот активность на форуме не возросла wink К чему бы это..... Наверное просто в облом сесть и написать свою историю или что-то предложить рациональное..... Эх-х-х! А зря!!!
Думаю, что истории у каждого есть. И на каждый товар есть свой покупатель, т.е. каждая история будет особенно интересной для какой-то группы учасников нашего форума.
Думайте!
Дерзайте!
 
thebeeДата: Субота, 06.10.2007, 13:39 | Сообщение # 29
3-ий клас
Группа: КреативНИК
Сообщений: 99
Статус: Offline
Да, уже на сайте 27 чел, а пишут все одини и те же, эуууу народ, не ленитесь...так не интересно, такими темпами скоро закроется этот сайт sad
 
LavatriceДата: Середа, 10.10.2007, 00:29 | Сообщение # 30
КреатОр
Группа: Координатор
Сообщений: 159
Статус: Offline
На суботу планується два концерти за участі НАТ "Барвінок". Але все ще може помінятися. По одному два номери.

А ще на суботу, на першу половину дня планується ще одна інтернет розсилка про створення порталу ІГК по смс. Якщо у вас є номери мобільних телефонів наших, що ще не тут - прошу надіслати мені в ЛС.

Сообщение отредактировал Lavatrice - Середа, 10.10.2007, 00:32
 
Форум » Випускники всіх часів - шукаймося! » Новини, чутки, протести! » Різне (Новини, чутки.....без брехні.)
Пошук:

Використовуються технології uCoz